Zühre Pardesü 2015 – 2016 Sonbahar Kış Modelleri…

Paylaş
 

Zühre yeni sezon koleksiyonunun heyecan uyandıran dış giyim modelleri zengin desenler, özel detaylar ve güçlü kesimlerle karşımızda. Ortak paydası şıklık ve zarafet olan modeller, sezonda tüm kadınların ilgi odağı olacak.

Zühre 2015-2016 Sonbahar Kış Pardesü Modellerinde deri detaylar, asimetrik kesimler, denim kumaşlar, üniformatik tasarımlar öncelikle dikkat çekenler arasında. Bununla birlikte iki renkli pardesü modelleri, modern ve şık bir görüntü ile Zühre koleksiyonunda beğenilen tasarımlar arasında.

Dış giyimde pardesü seçimlerinizde renkler kadar modeller de önemli. Klasik renkler olan siyah, lacivert ya da kahveleri seçebileceğiniz gibi, bunlara alternatif bordo, yeşil ve maviler de pardesü seçimlerinizde aklınızda bulunmalı. Ayrıca desenli pardesü modelleri, son yıllarda daha çok tercih edilen tasarımlardan. Klasik pardesülerinize ilaveten kareli ya da ekose modellerinde bir pardesü modelini de bu sezon giyebilirsiniz.

Bu yazı 823 kere okundu.
Etiketler:
kadın kadın bot kadın doğum kadın memesi kadın sünneti kadınbudu köfte kadınca kadınım kadınlar kadınlar kulübü pardesü modelleri pardesü modelleri 2015 pardesü modelleri 2015 fiyatları pardesü modelleri 2015 tuğba pardesü modelleri 2016 pardesü modelleri armine pardesü modelleri erkek pardesü modelleri kışlık pardesü modelleri ve fiyatları pardesü modelleri ve fiyatları 2014 sefamerve sefamerve abiye sefamerve etek sefamerve ferace sefamerve kaban sefamerve kap sefamerve kargo sefamerve şal sefamerve tunik modelleri sefamerve yelek sonbahar kış koleksiyonu sonbahar kış koleksiyonu 2013 sonbahar kış sezonu sonbahar kış sezonu 2013 sonbahar kış sezonu 2015 sonbahar kış sezonu ayakkabılar sonbahar kış sezonu ayakkabıları sonbahar kış sezonu elbise modelleri sonbahar kış sezonu pardesü sonbahar kış sezonu tesettür tasarım tasarım çizimleri tasarım elbiseler tasarım mobilya tasarım nedir tasarım nedir kısaca tasarım oyunları tasarım sensin tasarım yarışmaları tasarımlar tesettür giyim tesettür giyim 2015 tesettür giyim abiye tesettür giyim elbise tesettür giyim elbise modelleri ve fiyatları tesettür giyim etek tesettür giyim markaları tesettür giyim modelleri ve fiyatları tesettür giyim siteleri tesettür giyim tunik zühre 2012 sonbahar kış pardesü modelleri zühre pardesü 2015 zühre pardesü 2015 fiyatları zühre pardesü 2015 kış zühre pardesü 2015 kış modelleri zühre pardesü 2015 modelleri zühre pardesü 2015 modelleri ve fiyatları zühre pardesü 2015 yaz zühre pardesü 2015 yaz modelleri zühre pardesü 2015 yazlık modelleri zühre pardesü 2016 zühre pardesü kış modelleri zühre pardesü kış modelleri 2011 zühre pardesü modelleri zühre pardesü modelleri 2014 zühre pardesü modelleri 2014 fiyatları zühre pardesü modelleri 2015 zühre pardesü modelleri 2016 zühre pardesü modelleri büyük beden zühre pardesü modelleri fiyatları zühre pardesü modelleri kışlık zühre pardesü modelleri ve fiyatları 2015 zühre pardesü modelleri yeni sezon
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara