2016 yılı güneş gözlüğü trendleri

Paylaş
 

Mayıs ile birlikte yaz aylarına hızlı bir geçiş yaptık, güneşi iliklerimize kadar hissettiğimiz şu günlerde, en büyük yardımcımız güneş gözlüklerimiz.

Gözlerimizi güneşin zararlı ışınlarından korumakla kalmıyor, aynı zamanda giysilerimizin en büyük tamamlayıcıları da oluyorlar. Artık sadece güneş gözlüğü markaları değil, bildiğimiz tüm hazır giyim markaları da güneş gözlüğü sektörüne el atmış durumda. Bildiğimiz standart güneş gözlüğü kalıbını, daha tarz, yaratıcı ve göz alıcı duruma getirdiler. Güneş gözlüğünün çerçeve, cam, saplarına yaratıcı yenilikler ekleyerek, bambaşka şekilde güneş gözlüklerini oluşturdular.

Şimdilerde gözümüzü güneşten korumasına değil de, daha çok ne kadar kaliteli ve trend durduğuna bakarak gözlük alıyoruz. Gelin bu sezon en hit olan, güneş gözlüğü modellerinden derlediğimiz haberimize bir göz atalım.

Yuvarlak çerçeveli modeller 

Bahsettiğimiz yuvarlak çerçeveler eski modellerden çok daha farklı. Çerçevelerin etrafını çeşitli aksesuar ve desenlerle süsleyen tasarımcılar, bize yeniliklerin ne kadar lüks ve havalı durabileceğini gösteriyorlar.

Sivri uçlu modeller 

Bu senenin en trend modelleri arasına yer alan sivri uçlu çerçeveler, özellikle farklı giyinmeyi sevenler için ideal bir seçim.

Renkli seçenekler 

Rengarenk modelleri ile bu yazın daha eğlenceli geçmesini sağlayacak, harika seçenekler bu sezon bizleri bekliyor.

Çerçeve kenarları çeşitli aksesuarlarla süslenmiş modeller 

Bu yılın şüphesiz en havalı modelleri bunlar. Herkeste bulunmayan, kullanıcısını özel hissettiren modeller. Özellikle lüks markaların koleksiyonlarında yer alan bu modellerin haliyle fiyatları biraz yüksek ama biz sizler için onu da düşündük. Kendinize çeşitli aksesuarlar yardımıyla bu kadar güzel durabilecek gözlükler yapabilirsiniz.

kaynak:kadinvekadin

Bu yazı 1238 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara