Ankara Diyetisyen Hizmetlerimiz

Paylaş
 

Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Doktorumuz Derya Şahin gözetmenliğinde geçen Ankara diyetisyen hizmetlerimizin içerisinde beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetlerimiz de mevcuttur. Tamamen modern bir alt yapı ve uzman ekibimiz ile gerçekleştiğimiz bu hizmetler ile beslenme alışkanlıkları ve sistemleri hakkında detaylı bilgiler alabilir, kendi bedeninizi en sağlıklı bir biçimde ele almayı öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte Ankara diyetisyen hizmetlerimizin içerisinde her kişinin kendi yapısına uygun ve her kişiye özel kan tetkikleri de modern cihazlar ile birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Danışmanlık hizmetlerimiz kendi içerisinde çeşitli kısımlara ayrılmaktadır. Gebelik ve laktasyon dönemini kapsayan ekstra bir danışmanlık hizmetimiz de ek seçenekler arasında yer almaktadır. Sindirim sisteminin işleyişi hakkında detaylı bilgileri de kurumsal olarak hastalarımıza iletmekteyiz. Menapoz dönemindeki hastalarımızın da tam olarak nasıl beslenmesi gerektiğini Ankara diyetisyen kadromuz ile birlikte karşı tarafa aktarmaktayız. Yeme bozukluğu olan hastalarımız da bizden bu konuda yardım alabilirler. Beslenme bozukluklarının ana nedenler, mutlak belirtileri ve kesin tedavi çözümleri ile birlikte hastalarımızı eski sağlıklarına döndürmeyi amaçlıyoruz.

Ergenlik döneminde baş gösteren, fast-food’a ve abur cubur yemeye yönelik olan kronik rahatsızlıkların tedavisinde de doktorlarımız ve de beslenme uzmanlarımız size danışmanlık hizmeti vermektedir. Kanserden korunmak ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için diyet listeleri oluşturmaktayız. Tüm diyet listelerimiz hastalarımızın metabolizmasına ve kan değerlerine bağlı olarak özel yazılmaktadır.

Yine aynı şekilde diyabet hastası olan kişiler de bizden randevu talep alabilirler ve nasıl beslenmeleri gerektiğinde en doğru, en güncel bilgileri bizden edinebilirler. Zayıflama konusunda sağlıklı tavsiyelere ihtiyaç duyan herkesi de bekliyoruz. Kilo yöntemini konusunda deneyimli kadromuz ile birlikte ihtiyacınız olan kilolara ihtiyacınız olan sağlık ölçüleriyle birlikte düşmenizi sağlamak adına çalışmalarımız devam ediyor.

 Diğer Beslenme Hizmetlerimiz

Firmamız Ankara diyetisyen alanında hizmet seçeneklerini sizlere sunmakta. Bebeklerde ve çocuklarda sağlıklı beslenme ve doğru kilo yönetimi gibi konularda da danışmanlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yemek tarifleri ve özel durumlarda beslenme programları da firmamızın aktif olarak yönettiği konulardan diğerlerini oluşturmaktadır. Kişiye özel zayıflama listeleri ile birlikte hedeflediğiniz kiloya profesyonel destek alarak varabilir ve sağlığınıza kavuşabilirsiniz.

Bu yazı 438 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara