Ayakkabı Bir Tutkudur!

Paylaş
 

Ayakkabı bir tutkudur! Tasarımlarıyla ve renkleriyle göz alan Ayakkabı modelleri çok çeşitlilik göstermektedir. Her yıl moda anlayışını sürekli olarak değiştiren ve geliştiren ayakkabı modelleri kullanım koşullarına da uymaktadır. Farklı kreasyonlara ünlü markaların koleksiyonlarında yer vermesi bayanların şıklığını tamamlayan zarif ürünleri ortaya çıkarmaktadır. Ayakkabı sahibi olmak bir tık kadar ulaşmak kolaydır. Sitenin kullanışlı arayüzü ve başarılı içeriği ile yaşayacağınız alışveriş deneyiminizden memnun kalacaksınız.
Ayakkabı Modelleri
• Klasik ayakkabı
• Abiye ayakkabılar
• Çizme ve botlar
• Spor ayakkabılar
• Babet
• Sandalet
• İskarpin
• Topuklu ayakkabılar
 Platform ve flatform ayakkabılar
 Dolgu topuklar
Erkek spor ayakkabı tercih edenler; Adidas, Nike, Puma
Bayan spor ayakkabı tercih edenler; Nike, Puma, New Balance
Lacoste, Fred Perry, Tommy Hilfiger, Harley Davidson gibi markalar, Ayakkabı markalarından birkaçıdır.
Yeni sezonda aşık olucağınız birçok ayakkabının tanıtımları defilelerde, fuarlarda ve kataloglarda ve sitemizde geniş geniş yer aldı. Yaz sezonunda çok fazla kullanılan kalın topuklar kış sezonunda da kendini gösteriyor. Gözleri ayaklarınıza çekeceğiniz ince topuk zarafetiniz olmadan da oldukça kullanışlı ve şık ayakkabı sahibi olabileceksiniz.
Sezonun Popüler Ayakkabılarının Yeri Belli!
Ayaktaki dekolteler bağcıklı ayakkabılara taşınıyor. Çok ince topuklu ayakkabılar kendini yeni sezonda da iyi ifade edebilmektedir. Düz ayakkabılar topuğu olmadan renk şıklığıyla ve sivri burunlu ayakkabılar da kendini göstermeye başladı. Zarafeti topuğu olmadan da sürdüren az topuklu ayakkabılar rahatlığı tattırmaktadır. Kürk modasının devam ettiği yeni sezonda da ayakkabılar asaletiyle vitrinlerde göze çarpan ayakkabılardandır. Hem ayaklarınızı sıcak tutup hem de kendinize ait hissettiğiniz tarzı yaratabileceksiniz. Yazın gözdesi olan terlikler artık anlayış değiştirip kışın da ayakklarınızda yer almaya devam ediyor. Maskülen formlu ayakkabılar oxford style ile kendi kulvarında yükselişine devam ediyor. Metalik sarı, metalik gri renklerin metalik ayakkabıları süslediği ayakkabılar parıl parıldayacak. Yılan derisi ve timsah derisi ayakkabılar abiye kıyafetlerinizde marjinal havasını estirecektir.

Mevsimlerde Ayakkabılar
Kısa topuklu çizmeler, kışın soğukluğunda hissettirdiği yaz sıcaklığıyla ayaklarınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerdir. Dolgu topukların estetiği ile topuksuz ayakkabıların yürüyüşteki kolaylığını elde edebileceğiniz flatform ayakkabılar, çeşitli model ve renkler ile bayanların gardrobunda bulundurmak isteyecekleri ayakkabılardandır. Cut-out ayakkabılar bu yıl bir çok modelden daha fazla satacağı ön görüler arasındadır. Çiçek figürlerinin ağırlıkta olarak yer aldığı ilkbahar yaz sezonunda parmak arası sandaletler bulunmaktadır. Tek renk ve küçük taşlı sandaletler, melek ve çiçek desenleriyle görsel zevk daha fazla korunmaktadır.2015 yılında hardal sarısı ve yeşil rengin kullanılacağı sandaletler bayan müşterileri büyüleyecektir. Aralık ayı bitmeden ilk kez tanıtımı yapılan dijital baskılar en göze çarpan trendlerdendir. Pembe, lacivert ve mavi renkleri babet ve spor Bayan ayakkabı modellerinin hakim renklerindendir.
Tasarımlarıyla göz alan ayakkabı markaları vitrinlerde yüzlerce seçeneklerle yarışmaktadır. Yüzlerce model, ünlü marka ve tasarımcıların birbirinden farklı kreasyonları müşterileri ayakkabı konusunda cezbetmektedir.Siz de ayakkabınızda şıklığınıza şıklık katmakve favori ayakkabı markanız ile şık olmak isteyorsanız uygun fiyata her isteğe göre ayakkabılara sitemizden sahip olabilirsiniz.

Bu yazı 779 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara