Bayanların Şık ve Rahat Kıyafetleri Etekler

Paylaş
 

 

Etekler, her mevsimin kurtarıcı parçalarından. Her mevsim için de farklı kumaş türlerinden modelleri bulunuyor. Bu şekilde ayakkabı ve kabanlarınızla hoş kombinler yapabilirsiniz. Uzun etek modelleri, pileli, tüllü, püsküllü, düz, kalem, fırfırlı, kloş şeklinde ayrılıyor. Her kadın için vazgeçilmez parçalardan olan etekler, kazaklarla, bluzlarla, boğazlı kazaklarla, triko bodylerle, tişörtlerle ve bunun gibi birçok parça ile kombin edilebiliyor. Bu nedenle şık, spor, casual birçok tarzda stil oluşturabilirsiniz.

 Bordo Bol Paça Pantolon Yandan Fermuarlı

En Şık Uzun Etek Modelleri

Uzun etek modelleri, birçok bayan için hayat kurtarıcı parçalardan biri. Hem günlük giyim hem de iş giyimi için ideal bir tercih. Yaz- kış rahatlıkla kullanılıp kombinlenebildiği için de zamansız bir parça olduğunu söyleyebiliriz. Uzun kalem etek, kloş etek, pileli etek, fırfırlı etek gibi birçok kategoriye ayrılıyor etekler. En azından bu modellerinden birinin dolabınızda olması stilinizi kuvvetlendirecek.

 Bolpaça Gold Varak Pantolon

Rahat ve Şık Bir Kombin İçin Etekler

Etekler, önceden de söylediğimiz gibi her dolabın vazgeçilmezleri arasında. Rahat bir parça olmasından dolayı spor giyim sınıfına girdiğini düşünebilirsiniz fakat tamamen şık bir kıyafet olduğunu söylemek mümkün. Daha salaş üstlerle kombinleyip daha soft ve casual bir imaj yaratabilirsiniz. Ya da daha şık üstlerle biraz daha klasik bir tarza bürünebilirsiniz. Kazak, triko üst, hırka, bluz, tişört, gömlek gibi parçalarla rahatça kullanabilirsiniz. Uzun ya da kısa kabanlarla da kış aylarında hoş bir şekilde kullanılabilir.

 Bolpaça Gümüş Varak Pantolon

En Uygun Fiyatlı Etek Modelleri

Etekler, yapıldığı kumaşa göre farklılaşır. Keten, triko, kadife, yün, deri gibi kumaşlardan yapılan etekler sonbahar- kış ayları için daha uygun kumaşlardır. Kaşmir, ipek, polyester, pamuklu kumaşlar ise, ilkbahar ve yaz aylarına daha uygundur. Tabii duruma göre farklı dönemlerde bahsettiğimiz bu kumaşlar kullanılabilir. Fiyatları da kumaş türüne göre değişebiliyor. İpek, kaşmir gibi daha ağır ve şık kumaşların fiyatları da fazladır. Etek fiyatları polyester, pamuklu, yün gibi kumaşlarda daha uygun olmaktadır. Tabii üretim yeri, şekli ve kumaşın kalitesine göre fiyat dengesi belirttiğimizin aksine bir değişiklik gösterebilir.

Bu yazı; Bibashka.com.tr’den alınmıştır.

Bu yazı 600 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara