Betie's PASTA

Paylaş
 

PASTA

Her evde yoğun şekilde tüketilen pasta çeşitleri, herkesin özel anlarına da eşlik eden vazgeçilmez tatlar arasında yer alır. Şimdilerde sanatsal bir görselliğe dönüşen pastalar, oldukça ilgi çekici ve yerine göre eğlenceli sunumlarla konuklara takdim edilmektedir. Aynı zamanda her ebatta ve çeşitte bulunabileceğiniz tasarım pastalar, isteğinize göre 15 ile 35 kişilik arasında olabileceği gibi dilerseniz de nişan, düğün gibi daha büyük organizasyonlar da kişiye özel büyüklükte tasarlanmaktadır.

Bununla beraber son derece şık bir görüntü sergilemesi sevgilinize veya eşinize Aşk adı verilen bir tasarım pasta modeli ile sürpriz yapmanız halinde sizleri duygusal ve romantik anların bekleyeceğine emin olabilirsiniz. Çevresine konuşarak sevgisini dile getiremeyen insanlar için Tasarım Pastalar kesinlikle iyi bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirmeli ve hayal gücünü zorlayan çeşitliliğe sahip pasta modellerinden birini tercih ederek sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Tabi ki böyle muhteşem görüntüye sahip bir pasta masada tek başına durmamalıdır.

Yanına yine aynı muhteşem görsellikte olan cupcake, renkli kurabiyeler ve şirin figürlerin bulunduğu çikolata topları kesinlikle göz kamaştırıcı olacaktır. Bazı insanlar özel gün kutlamalarına çok fazla önem verir ve her ay kutlanacak bir şey bulabilir. Bu gibi durumlarda sevgilinize kalp figürü bulunan lezzet topları göndermeniz halinde oldukça hoş bir sürpriz olacağı gibi, bal kabağı figürlü modeli tercih ederseniz de durum eğlenceli hale dönüşecektir.

Bu yazı 801 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara