Dağda Cilt Bakımı

Paylaş
 

Dağda Cilt Bakımı

Dağ eğlenceleri aşagı yukarı altmış yıldır ayrıcalıklı kişilere özgüydü, ama bir süreden beri, herkesin yararlanabil­diği çok popüler bir hale gelmiştir. Sadece belli bir zümrenin kayak merkezlerine devam ettiği günler artık gerilerde kalmıştır. İçinizden birçoğu, 10-15 günlük bir dağ gezisinin iyi bir güzellik ve sağlık kürü yerine geçtiğini farketmiştir. Ama eğer çatlak dudaklar­la, soyulmuş burunla, nemini yitirmiş bir deriyle, yüzünüzde derin kırışkılıklarla ve kızarmış gözlerle dönmek istemiyorsanız bazı önlemler almalısı
Alınması Gereken Önlemler ve Uygulanacak Bakımlar
Size dost olmayan, ve yıkımlar yapan, derinizin güçsüzlüğüyle savaşan üç düşman: rüzgar, soğuk ve güneş.
Rüzgara ve soğuğa karşı korumak için:
nemlendirici ve koruyucu bir krem uygu­layın.
• Cildiniz kuruysa, “çok kuru ciltler için” özel bir krem seçin.
• Cildiniz yağiıysa, güneşi süzücü bir nemlendirici yeterli olabilir.
Güneşe karşı korumak İçimcildiniz ku­ruysa temeldeki kremin üzerine, muhak­kak bir güneş süzücü uygulamanız gerek­lidir. “Kuru ci!tler”e özgü güneş süzücü bir nemlendirici İle yetinmeyin, güneşli havada sizi ültroviole ışınlarından korumaya yeterli olmayacaktır.
dagdaciltbakimiEğer bütün gün açık havada kalıyorsanız, her türlü olasılığa karşı tedbirli olun. Nem­lendirici ve güneş süzücü kremler, en iyi kalitede de olsalar, birkaç saat sonra deri tarafından emilmiş olacaklarından, etkilerini kaybederler.
Sözgelimi, öğle yemeğinden sonra çabuk ve hafif bîr makyaj yapın. Yeniden bir nemlendirici ve güneş süzücü bir krem uygulaması yapın. Akşam, dönüşünüzde, genellikle güneşin batmasına doğru, sizi ısıtacak bir bardak çay İçin. Daha sonra sizi gevşetecek, lavanta veya ıhlamur yağı katılmış sıcak bir banyo yapın. Derideki fazlalıkları ve güneş süzücüyü temizlemek için tam ve derin bir temizlik yapın, her zamanki bakım kreminizi uygulayın.
Gözlerinizi unutmayın:
• Hiçbir zaman gözlüksüz dolaşmayın, kar üzerindeki yansıma çok şiddetli ve kör edicidir.
• Akşam, banyonuzu yaparken, peygamber çiçeği suyu veya eczanelerde satılan kan hücumunu önleyici karışımların biriyle kompresler yapın. Dudaklarınızı Koruyun: dudaklar İçin bütün gün koruyucu nemlendiricisi kokulu merhemi kullanın.

Bu yazı 792 kere okundu.
Etiketler:
Cilt Bakımı cilt bakımı ankara cilt bakımı blog cilt bakımı erkek cilt bakımı evde cilt bakımı izmir cilt bakımı nasıl yapılır evde cilt bakımı nedir cilt bakımı oyunu cilt bakımı ürünleri dağdsa cilt bakımı eghosa omoigui gözlük gözlük çerçeve gözlük çerçevesi gözlük fiyatları gözlük markaları gözlük modelleri gözlük png gözlükçü gözlükler gözlüklü şirin juegos de omigus kadınlar kulübü kadınlar kulübü binnaz abla kadınlar kulübü bir derdim var kadınlar kulübü cinsellik kadınlar kulübü diyet kadınlar kulübü fal kadınlar kulübü forum kadınlar kulubu gebelık kadınlar kulübü giriş kuru ciltler kuru ciltler için kuru ciltler için bb krem kuru ciltler için kil maskesi kuru ciltler için maske kuru ciltler için nemlendirici kuru ciltler için nemlendirici krem blog kuru ciltler için pudra kuru ciltler için sabun kuru ciltler için tonik omaguing lyrics omega blogspot omigu omiguan identi omiguan los vengadores omiguan vengadores omiguel chat restaurante omiguel Yağlı Ciltler yağlı ciltler için bb krem yağlı ciltler için cc krem yağlı ciltler için kil maskesi yağlı ciltler için krem yağlı ciltler için nemlendirici krem blog yağlı ciltler için pudra yağlı ciltler için sabun yağlı ciltler için tonik yağlı ciltler için yüz temizleme jeli yüz bakımı yüz bakımı bayan yüz bakımı doğal yüz bakımı erkek yüz bakımı evde yüz bakımı kadın yüz bakımı nasıl olmalı yüz bakımı oyunları yüz bakımı siyah noktalar yüz bakımı ve giydirme oyunları
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara