DeFacto ürünlerinde 15 TL indirim kuponu

Paylaş
 

DeFacto, herhalde biz öğrencilerin en çok tercih ettiği olmasıyla birlikte geniş ürün havuzuyla, mağazalarıyla ve e-mağazada ki başarısıyla son günlerdeki ilgimi çekmeyi başardı. Doğrusunu isterseniz DeFacto markasına karşı ön yargılarım bulunuyordu. Bununda en büyük nedeni tamamen uygun fiyatlarda satış yapıyor olmasıydı. Durum böyle olunca herkesin ilgisini çekmeyi fazlasıyla başarıyor. 

Ancak DeFacto ile birlikte farklı bir ön yargımın daha üstesinden gelmeyi fazlasıyla başardım. Ucuz olan her ürün tabiri caiz ise dandik olmuyormuş. Özellikle bu ön yargımın oluşmasında LCW’nin etkisinin büyük olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. İlk başlarda mağazada üstüme deneyip, almadığım ürünleri artık gönül rahatlığıyla internet sitesi üzerinden üstüne üstelik indirim avantajını kullanarak alabiliyorum. Özellikle Türkiye gibi bir ülkede internetten alışverişe karşı ön yargılı olmak herhalde yediden yetmişe herkesin hem fikir olduğu bir konu. Buna sonuna kadar bende katılamama rağmen her internetten yaptığım alışveriş sonrasında mağazalara gitmekten vazgeçtim. Pantolon, tişört vs. bütün ürünleri gönül rahatlığıyla alabiliyorum. İnternet sitesinin kullanışlı olması ürünleri boydan, önden, arkadan aklınıza gelen bütün açılardan rahatlıkla inceleyebilmeniz de zaten artık online alışveriş yapanlar için olmazsa olmaz denilen özellikler arasında bulunuyor. 

Ek olarak siparişini verdiğim bir ürünün bedeni konusunda bir sıkıntı yaşamış olmama rağmen oturduğum yerdeki DeFacto mağazasından değişimini rahatlıkla, hiç sorun yaşamadan yapabildim. Bunca etken bir arada olunca DeFacto’nun ve internetin avantajları tartışılmayacak kadar iyi.

Bu yazı 679 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara