Diyet Seti Ürünü İle İdeal Kilo Yönetimi

spor

Diyet seti ürünü diğer birçok zayıflama ve kilo kontrolü sağladığını iddia eden ürünün aksine doğal etkiyi en sorunsuz şekilde sağlamaktadır. Çünkü zayıflama ürünlerinin en önemli sorunu sağlık anlamında kısa ve uzun vadede büyük riskler oluşturması ve vücut dengesinin bozması sonucu organların zarar görme olasılığıdır. Diyet seti ürünün ile zayıflama ve kilo kontrolünde dengeli ve sağlıklı bir süreç işlediğinden dolayı

Burada unutulamaması gereken nokta diyet seti ürünün bir tedavi yöntemi ya da başlı başına mucizevî bir ürün değildir. Sağlıklı ve dengeli kilo verme konusunda yardımcı etkisi bulunan bir gıda takviyesi tozu olarak kullanılmaktadır. Ve tozun içeriğinde kişinin gün boyunca alması gerektiği tüm vitamin, mineral ve diğer besinlerin en yüksek oranda ve kaliteli bir şekilde vücuda alınmasın sağlarken bunu kilo aldırmayacak hatta fazla kiloların verilmesini sağlayacak kalori seviyesinde olmasıdır. Diyet seti bu anlamda en doğal ve verimli gıda takviyesi ürünü konumundadır.

Diyet Seti Ürününün Başlangıç Evresi

Diyet seti ürününün hedeflenen derecede ve sağlıklı bir sonuç vermesi adına başlangıç kür evresine oldukça dikkat edilmelidir. Bu kürün temelini oluşturduğu için vücudu küre hazırlama noktasında kritik önemi vardır. Diyet seri başlangıç evresi sabah kahvaltı yerine alınacak ilk kürle başlamaktadır. Bu ilk öğünden sonra her 3 saatte bir Diyet seti başlangıç ürünü bir su bardağı yağlı olmayan süt ya da yoğurt eşliğinde tüketilmektedir.  Ve günde 5 öğün olarak bu kür uygulanmaktadır.

Diyet Seti Ürününün Devam Evresi

Diyet seti küründe 2 günlük başlangıç evresinden sonra esas önemli olan ve hedeflenen başarıyı yakalamak için oldukça istisnasız bir şekilde uygulanması gereken devam evresi gelmektedir. 2 günlük başlangıç evresi çıkarılacağı için 14 ve 28 gün şeklinde devam evresi gerçekleştirilmektedir.

Diyet seti kürü devam evresinin başlangıç öğününü sağlıklı ve doyurucu besinlerle yapılan sabah kahvaltısı oluşturmaktadır. Bu sabah kahvaltısı öğününden sonra 300 ml yarım yağlı veya yağsız süt veya yoğurt ile birlikte diyet seti ürünü ile birlikte tüketilmelidir. Ve son öğün olarak ise 2. Öğünden 5 saat sonra yine300 ml yarım yağlı veya yağsız süt veya yoğurt ile birlikte diyet seti ürünü ile birlikte tüketilmelidir. Her öğünde vücuda alınan kalori oranı 204 olmaktadır. Ve zayıflama noktasında bu düşük kalori oldukça büyük bir etki yaratmaktadır. Tabii kür boyunca hiçbir öğünün atlanmaması gerekmektedir.

 

Bu yazı 342 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara