DÜZENLİ EVLER İÇİN PARATİK FİKİRLER

Paylaş
 

Düzenli evler, zaman kazandırır.

Bebeğinizin küçülen eşyaları, eski plak koleksiyonunuz ve hatta bir gün tamir edeceğim diye ayırdığınız birkaç eşya.. Evinizde kuracağınız depolama ve saklama çözümleri ile bu gibi eşyaları hem düzenli bir şekilde depolayabilir, hem de aradığınızda kolayca bulabilirsiniz.

Depolama ünitenizi oluşturduktan sonra beğendiğiniz kutu ve sepetlerle ardiyenizi güzelleştirin.

Evinize Hoşgeldiniz

Ayakkabı dolabı

Sabah evden çıkarken aradığımız her eşyayı çabucak bulmak isteriz. Akşam eve döndüğümüzde ise çabucak eve girmek, rahat kanepeye kendimizi bırakmak… Kısacası antrenin pratik ve kullanışlı olması önemlidir. Evinizin girişi için  fonskiyonel ve akıllı çözümler yaratabilirsiniz.

Öte yandan antrenin sıcak bir karşılama ve evle ilgili olumlu bir ilk izlenim yaratması beklenir. Örneğin, dolapların ve portmantonun yanında bir aydınlatma, duvarda bir tablo veya ayna kullanılabilir.

PE325066

Dağınıklığı birlikte toplayalım.

Açık raf sistemleri sayesinde eşyalarınızı gruplayarak düzenleyebilir, dağınık görünümden kurtulabilirsiniz. Daha düzenli bir görünüm için kutu ve sepetleri kullanabilirsiniz.

Bu yazı 1817 kere okundu.
Etiketler:
ayakkabilik fiyatlari ayakkabiliklar ayakkabılık ayakkabılık modelleri dağinikliktan kurtulmak dekorasyon dekorasyon blog dekorasyon dergileri dekorasyon ev dekorasyon fikirleri dekorasyon firmaları dekorasyon modelleri dekorasyon oyunları dekorasyon programı dekorasyon ürünleri derli toplu derli toplu bulmaca derli toplu düzenli bulmaca derli toplu düzenli olmak derli toplu ev nasıl olur derli toplu evler derli toplu ne demek derli toplu olmak derli toplu saç modelleri derli toplu topuz modelleri dolap dolap beygiri dolap düzenleyici dolap fiyatları dolap içi çöp kovası dolap içi raf dolap kaplama dolap kulpları dolapdere dolaplar düzenli ev düzenli ev blogları düzenli ev fikirleri düzenli ev hanımları düzenli ev kadını nasıl olur düzenli ev nasıl olmalı düzenli ev temizliği düzenli evim düzenli evin püf noktaları düzenli evin sırları ikea ikea ankara ikea ayakkabılık ikea dolap ikea kitaplık ikea koltuk ikea masa ikea mutfak ikea perde ikea sandalye ikea yatak küçük evlere öneriler kullanişli banyo modelleri kullanişli ev planlari kullanişli gardolap kullanişli gardrop kullanişli mobilyalar kullanışlı bebek arabaları kullanışlı genç odaları kullanışlı kısa saç modelleri kullanışlı mutfak dolapları kullanışlı mutfak modelleri mobilya mobilya aksesuarları mobilya boyama mobilya boyası mobilya dekorasyon mobilya firmaları mobilya fiyatları mobilyacılar mobilyalar mobilyam inegölden pratik fikirler pratik fikirler blog pratik fikirler dekorasyon pratik fikirler facebook pratik fikirler ilginç tasarımlar pratik fikirler instagram pratik fikirler yapımı
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara