Erkekleri etkilemek yerine soğutan 8 hareket

Paylaş
 

Kadınlar erkekleri etkilemek için ellerindeki bütün silahları sonuna kadar kullanır. Ancak etkilemek için yapılan hareketler her zaman doğru etki etmeyebilir.

Erkekleri baştan çıkarmak için yaptığınız başı şeylerin geri tepebileceğini biliyor musunuz?

İşte kadınların çekici olmak için yaptığı ancak erkeklerde ters etki yaratan 8 şey!

Makyajı abartmayın

O kırmızı ruju ne kadar sevdiğinizi biliyoruz! Ancak abartmayın. Sevgiliniz sizin neye benzediğinizi unutmaya başlamasın. Hafif ve doğal makyaj her zaman daha etkilidir.

Hemen cinsellik planlamayın

Sevgilinizi baştan çıkaran mesajlar atmak çok keyifli olabilir. Ancak her konuşmanın sonunu oraya getirmek rutine döneceğinden başlardaki etkisini kaybedebilir. Her fantezinizi hemen anlatmayın. Her seferinde dozu arttırarak devam edin. Bazen konu oraya gelirken 180 derece dönün ve bambaşka bir konu açın. Böylece heyecan her zaman doruklarda gezecektir.

Işıkları açık bırakın

Siz uyurken sizi seyretmek ona çok çekici gelebilir. Uyuyacağınız zaman ışıkları hafifçe kısın ancak tamamen kapatmayın.

Tırnaklara dikkat

Şehvetli ve tutkulu bir ilişki isteyebilirsiniz, ancak filmlerde gördüğünüz gibi sevgilinizin sırtında tırnak izleri bırakmak onun çok hoşuna gitmeyebilir. Tırnaklarını yerine parmak uçlarınızı kullanın. Daha etkili olacağından eminiz!

Fazla savunmasız görünmeyin

Arada sırada savunmasız ve korunmaya ihtiyacı olan bir profil çizmek seksi gelebilir. Ancak abartırsanız sizin bağımlı ve kendi ayakları üzerinde duramayan biri olduğunuzu düşünecektir.

Orgazm taklidi yapmayın

Kadınların orgazm olması için gerekli olan süre ortalama 20 dakikadır. Orgazm olmayabilirsiniz ancak bundan daha kötü bir şey varsa o da orgazm taklidi yapmaktır. Partneriniz orgazm taklidi yaptığınızı anlarsa yatakta soğukluk söz konusu olabilir.

İç çamaşırı giymemeyi alışkanlık haline getirmeyin

Dışarıya çıktığınızda kulağına iç çamaşırı giymediğinizi söylemeniz onun aklını başından alacaktır. Ancak alışkanlık haline getirmemeye özen gösterin. Aksi takdirde bu da bir rutin haline gelecek ve çekiciliğini kaybedecektir.

İlk buluşmayı evde bitirmeyin

İlk buluşmada çok etkilendiniz ve geceyi birlikte geçirmeyi planlıyorsunuz. Sakince bu düşünceleri yere bırakın. Yavaştan alın, onu baştan çıkarmaya devam edin ancak ilk geceyi evde bitirmeyin.

Bu yazı 1103 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara