Geniş Cam Balkon Modelleri ve En Uygun Fiyatlar

Paylaş
 

Cam balkon yaptırmak zorlu kış şartlarında balkonlarını değerlendirmek ve çay ya da kahve keyfini kışın eşsiz güzelliğini daha yakından hissederek taçlandırmak isteyenler için olmazsa olmazdır. Evinizde balkonunuz var ama kışın hiçbir şekilde değerlendiremiyor ve evinizin manzarasını kullanamıyorsunuz. Bu sinir bozucu bir durum…

Türkiye’de son yıllarda oldukça gelişmekte olan cam balkon sistemleri ve buna bağlı olarak cam balkon modelleri çeşitliliği eskiye göre çok daha kaliteli cam balkon çeşitlerinin balkonlarda görülmesine neden oldu. Bundan 5 yıl evveline kadar bir cam balkon montajı yapıldığında 2 yıl sonra bakımının yapılması şart olurdu. Şimdilerde üretilen cam balkon modelleri ise son derece uzun ömürlü olmakla birlikte neredeyse hiçbir zaman bakıma gerek olmuyor.

Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatları imalatçı firma sayısındaki artış ve yabancı üreticilerin Türkiye piyasasında yer almaya başlamasıyla eskiye göre çok daha ekonomik duruma geldi. Son yıllarda özellikle yeni yapılarda cam balkon daha inşaat aşamasında müteahhit ve mimarlar tarafından projelerin içerisine dahil edilmeye başlandı. Bunda fiyatların düşük olmasının etkisi bir hayli yüksek.

Kömmerling PVC ve Schüco PVC markaları sektöre dinamizm getirdi.

Her ikisi de alman markaları olan Kömmerling PVC ve Schüco PVC cam balkon sektörüne büyük bir canlanma getirdi. Bu markaların ürünleri için şuanda piyasanın en kaliteli ürünleri demek abartı olmaz. Şuanda kullanılmakta olan her 5 PVC sistem cam balkonun 3 tanesi bu markaların ürünlerinden imal edilmektedir. Fiyatları da kaliteleri ile mukayese edildiğinde diğer piyasa ürünlerine göre bir hayli ucuzdur. Türkiye’de Schüco ve Kömmerling markalarının İstanbul ‘da ürünlerini  istenilen ölçü ve boyutlara göre imal edebilen ve fiyatları diğer bayilere göre en uygun durumda olan firma AKSÖZ YAPI’dır. Sizde Cam Balkon yaptırmak istiyorsanız bu firma ile iletişime geçmeden başkaları ile anlaşma yapmayın. Aksöz Yapı CAM BALKON firmasına 0216 419 30 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu yazı 1344 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara