Giyinme Odaları İle Evinizi Modernleştirin

Paylaş
 

 

Keşke ‘kıyafetlerim için hazırlanmış bir giysi odası olsaydı’ mı diyorsunuz? Evlerinizde bulunan odaların dağınıklığından şikayet mi ediyorsunuz? Evinizde boş oda var ancak nasıl değerlendireceğiniz konusunda kararsız mısınız? Yatak odanızdaki kıyafet dağınıklığı sizleri yoruyor mu? O halde hemen bizler ile iletişime geçin. Çünkü bizler evinizde bulunan boş odaları muhteşem birer giyinme odalarına dönüştürüyoruz.

Evlerdeki kıyafet dolaplarıgenellikle yatak odasında bulunur. Tabi bu odanın dağınık olmasının başlıca nedeni de kıyafet dolabıdır. Çünkü dolabın burada olması kıyafet değişiminin de yatak odasında yapılmasına neden olur. Ancak zaten yatak ve komidin olduğu için bu odaya bir de giysi dolabı koymak hem odayı daraltır hem de görüntü kirliliğine yol açar. Bu nedenle modern ev anlayışında kıyafetler için ayrıca bir giyinme odası tasarlanmıştır.
Giyinme Odası Ne İşe Yarar?

Giyinme odaları öncelikle evde bulunan kıyafetlerin tek bir alanda toplanmasını sağlar. Bu da diğer odalarda bir tertip ve düzen olmasını sağlar. Ayrıca giyinme odası olan evlerde kıyafet değiştirmek daha kolay ve eğlencelidir. Bu oda dağınık olsa dahi sizlere zararı olmaz. Büyük boy aynalar ile dizayn ettiğimiz odalarınızı bir podyuma çevirebilir ve doğru kıyafeti bulana kadar giysi deneyebilirsiniz.

Giyinme odaları yalnızca kıyafetlerinizin değil, ayakkabı, çanta, bakım ürünleri ve yorgan ya da battaniye gibi eşyalarınızın da düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Böylelikle koyacak yer bulamadığınız eşyalarınızı bu alanda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Ayrıca bizler geniş ve bol bölmeleri dolaplarımız sayesinde giyinme odalarınızın her alanını kullanıyoruz. En küçük eşyalarınızı dahi rahatlıkla ve bir düzen içerisinde koyabileceğiniz ayrıntılar oluşturuyoruz.

Giyinme Odasını Nasıl Hazırlıyoruz?

Sizlerde evlerinizde bulunan boş odalarınızı giyinme odasına dönüştürmek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. En kaliteli ağaç ve malzemelerimizi birinci sınıf işçiliğimiz ile buluşturuyor ve sizler için kullanışlı giyinme odaları hazırlıyoruz. Öncelikle ekibimiz giyinme odası yapmak istediğiniz alana gelerek ölçüler alıyor. Bu ölçüler doğrultusunda hazırladığımız dolap ve çekmeceleri sizler için istediğiniz tonda ve dizaynda üretiyoruz. Son aşama olarak da kontrol ve yerleştirme hizmeti veriyoruz. Bu dolapların ne denli çok eşya aldığına şaşırmaya hazır olun. Düzen ve tertip konusundaki tüm endişelerinizi de artık bir kenara bırakabilirsiniz.

Giyinme odası dendiğinde aklınıza yalnızca kıyafet dolapları gelmesin. Bizler gelişigüzel bit kıyafet odası hazırlamıyoruz. Her ayrıntı ile tek tek ilgileniyor ve evinizin tarzını yansıtacak, kullanışlı alanlar oluşturuyoruz. Country, spor ya da klasik tarzın en güzel örnekleri ile odanızı süslüyoruz. Hem kendinizin, hem eşinizin, hem de çocuklarınızın eşyalarını artık tıkış tıkış dolaplarda saklamak zorunda değilsiniz. Bu odalar sayesinde giymeyi unuttuğunuz, varlığından dahi haberiniz olmayan pek çok kıyafetinize yeniden kavuşacaksınız. Geniş dolap bölmeleri sayesinde her kıyafetinize rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Bu yazı 496 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara