Güzelliğin Kısır Döngüsü Dermapen ve Lenf Drenaj Nedir?

Paylaş
 

Cilt güzelliği kadınların asla vazgeçemediği unsurlardan bir tanesi. Hiçbir kadın yüzünde, kolunda ya da özellikle vücudunun görünen bir bölgesinde sarkmış, soluk ya da ölü bir bölgenin oluşmasını istemez. Böyle bir durumla karşılaşmamak için hemen önlem alır. Oluştuğunda ise de bir an önce eski haline dönmesi için gerekli tüm yöntemleri uygulamayı deneyecektir. Kısaca, kadınlar doğaları gereği olarak hem kendi özgüveni hem de çevresinin kendisini beğenme isteğine dayalı olarak cildinde oluşacak pürüzleri ve sıkıntıları hızlıca ortadan kaldırmak isteyeceklerdir. Ciltte meydana gelen estetik ve sağlıksal sorunları gidermede kullanılan yöntemlerden bir tanesi de dermapen metodudur. Bu yöntemde ciltte birden fazla mikro iğne ile dikey olarak küçük delikler açılmaktadır. Cilde dik açıyla iğne açılığından derinin üzerindeki epidermis dokusuna zarar verilmemektedir. Aynı zamanda cilde dik olarak giren mikro kalınlıktaki titreşimli iğneler ile acı hissedilmesinin önüne geçerken o bölgeye zerk edilecek tedavi amaçlı malzemelerin cildin alt katmanlarına kolaylıkla geçmesini sağlar. Bu sayede uygulanan tedavinin çok daha verimli sonuçlar ortaya çıkarmasına ciddi anlamda katkıda bulunur. Verimli sonuçların alındığı alanları sıralayacak olursak:
– Akne izlerinin tedavisi
– Ameliyatlardan sonra ciltte kalan izlerin tedavisi
– Çatlakların tedavisi
– Anti aging (Cilt gençleştirme)
– Yanık izlerinin
şeklinde özetleyebiliriz. Bu uygulama kullanılan diğer makineli yöntemlere göre çok daha düşük maliyetlerle etkin sonuçlar sunmaktadır. Yan etkisi olmayan uygulama sayesinde çok kısa sürelerde oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır.
Vücutta Biriken Sular Ana Hedef
Vücudumuzda çeşitli organlarımızda dönem dönem bazı nedenlerle su birikmesi olabilmektedir. Oluşan bu ödemden kurtulabilmek için kullanılan tanınmış yöntemlerden bir tanesi ise lenf drenaj yöntemidir. Bu uygulamada vücuda dışarıdan uygulanan basınç sayesinde venöz ve lenfatik dolaşım sistemleri uyarılmaktadır. Kullanım alanlarına gelirsek:
– Vücuttaki ödemin atılması
– Bölgesel zayıflama çalışmaları
– Vücut sıkılaştırma
– Selülit tedavisi uygulaması
olarak tek tek ayrıştırılabilir. Uygulanan bu yöntem ile lenf drenaj sisteminde herhangi bir zamanda oluşabilecek damar tıkanıklıklarının açılması amaçlanmaktadır. Lenf Drenaj Cihazının Kullanım Alanları:
– Doğumdan sonra, varis, ödem ve sarkıklıkların giderilmesi.
– Kilo ve selülit problemleri
– Vücutta biriken toksinlerin dışarı atılması
– Selülitlerden korunma.

Bu yazı 874 kere okundu.
Etiketler:
bölgesel zayiflama aletleri bolgesel zayiflama diyeti bolgesel zayiflama egzersizleri bolgesel zayiflama fiyatlari bölgesel zayiflama hareketleri kalça ve basen bölgesel zayiflamak için ne yapmali bölgesel zayıflama bölgesel zayıflama diyetleri bölgesel zayıflama göbek bölgesel zayıflama hareketleri cilt bakım dermapen dermapen ankara dermapen ekşi dermapen fiyatı dermapen izmir dermapen nedir dermapen satın al dermapen satış dermapen uygulama dermapen video drenaj drenaj borusu drenaj ne demek drenaje del suelo drenaje linfatico estetik estetik ameliyat estetik burun estetik cerrahi estetik dikiş estetik diş estetik dolgu estetik international estetika estetikmed güzellik güzellik maskesi güzellik merkezi güzellik merkezleri güzellik oyunları güzellik salonu güzellik sırları güzellik testi güzellik yarışması güzellikvebirece kilo aldırıcı kilo almak kilo almanın yolları kilo hesaplama kilo indeksi kilo veremiyorum kilo verenler kilo verme kilo vermek kilot lenf lenf bezi lenf drenaj lenf kanseri lenf nedir lenf nodu lenfadenopati lenfödem lenfoma lenfosit lenfosit nedir ödem ödem nedir ödeme ödemeli arama ödemiş ödemiş adliyesi ödemiş belediyesi ödemiş gölcük ödemiş haberleri ödemiş hava durumu sarkmış deri sarkmış deri nasıl sıkılaşır sarkmış deri nasıl toparlanır sarkmış deri nasıl toplanır Selülit selülit diyeti selülit için selülit kremi selülit masajı selülit nasıl giderilir selülit neden olur selülit nedir Selülit tedavisi selülitten kurtulma yolları varis varis ağrısı varis ameliyatı varis başlangıcı varis çorabı varis kremi varis mobilya varis ne demek varis tedavisi varistör vücut sıkılaştırma vücut sıkılaştırma egzersizleri vücut sıkılaştırma hareketleri vücut sıkılaştırma hareketleri resimli vücut sıkılaştırma hareketleri video vücut sıkılaştırma kremleri vücut sıkılaştırma programı vücut sıkılaştırma yöntemleri
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara