İç Çamaşırı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paylaş
 

İç çamaşırı seçiminde en önemli şey genital sağlığımızı korumaktır. Bunların başında hijyen ve çamaşırımızın kumaş seçimi gelir. Çamaşır seçimindeki diğer unsurlar da rahatlık, ölçünüze uygun olması, dış kıyafete uyumu, malzeme seçimi, renk, ve uyumdur. Rahatlık: sizi sıkan, rahatsız eden bir iç çamaşırı giyinmek oldukça kötü bir durumdur. Ne kadar güzel olursa olsun mutlaka içinde rahat […]

İç çamaşırı seçiminde en önemli şey genital sağlığımızı korumaktır. Bunların başında hijyen ve çamaşırımızın kumaş seçimi gelir. Çamaşır seçimindeki diğer unsurlar da rahatlık, ölçünüze uygun olması, dış kıyafete uyumu, malzeme seçimi, renk, ve uyumdur.

Rahatlık: sizi sıkan, rahatsız eden bir iç çamaşırı giyinmek oldukça kötü bir durumdur. Ne kadar güzel olursa olsun mutlaka içinde rahat davranabileceğiniz bir iç çamaşırı seçmelisiniz.
Ölçünüzü uygun olması: Kendi vücut ölçünüze uygun olan bir iç çamaşırı seçmelisiniz. Örneğin küçük göğüslere sahipseniz büyük görünsün diye büyük ölçülerde bir sütyen almaya kalkmayın. Bu sizi gün boyu rahatsız eder.
Dış kıyafete uyumu: Eğer açık renk kıyafetler tercihinizse sürekli koyu renklerde iç çamaşırı almanız bir işe yaramaz çünkü giymeniz mümkün olmaz.Ya da transparan giyinmeyi tercih edenlerdenseniz dantelli bir iç çamaşırı tüm gizliliğinizi ortadan kaldıracaktır.
Malzemeye seçimi: İç çamaşırında kullanılan malzemeye dikkat etmeniz gerekir. İpeksi string bir külot pantolonların ya da ince eteklerin altında oldukça hoş durabilir.
Renk: Kendi ten renginize uygun iç çamaşırı seçmenizde yarar var özellikle de siyah ve beyaz pantolonların altına giyinmek için. Çünkü beyaz bir pantolonun altına yine beyaz bir iç çamaşırı giyinmek oldukça çirkin duracaktır. Bunun yerine ten rengini tercih etmelisiniz.
Uyum: Çoğu kadın kimsenin görmeyeceğini bilseler dahi sütyen ve külodun takım olmasına dikkat ederler. Çünkü kendilerini böyle daha seksi hissederler.

Bu yazı 401 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara