İstenmeyen Tüylere Çözüm Alexandrite Ankara ​​​​​​​

Paylaş
 

Alexandrite- Ankara

İstenmeyen tüyler her kadının korkulu rüyasıdır. Özellikle yaz mevsimi yaklaştığında yazlık kıyafetler giyerken hazırlıksız isek kıyafet seçerken birden fazla düşünürüz. Koltuk altım ya da bacaklarım bu kıyafeti giymeye müsait mi diye. Bu sebeple özellikle kadınlar arasında oldukça yaygın olan son zamanların modası, kadınların kurtarıcısı lazer epilasyonlardır.

 Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, vücuttaki istenmeyen tüylerden, ütüleme yöntemi denen yakma işlemi ile kıl köklerinde tahribata neden olarak lazer uygulanan kıl köklerinden yeniden kıl çıkmasını önleme işlemidir. Vücudumuzdaki istenmeyen tüylerin bulunduğu her alana uygulanabilen bir epilasyon yönetimidir. Geleneksel olarak tüylerden kurtulmamıza yardımcı olan ağrılı ve acılı ağda epilasyonlarından sonra günümüzde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.

 Lazer epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyonlarında farklı cihazlar bulunmaktadır. Cilt tipine ve kılların rengine göre uygulanabilen lazer cihazlar arasında en sık tercih edilen alexandrite Ankara cihazıdır. Tüm dünyada en çok tercih edilen alexandrite lazer daimi olması, hissedilmeyecek derecede az acı oluşturması ve kısa sürede geniş alanlarda uygulanabilme özelliği ve özel olarak bir bakım istememesi sebebiyle tercih edilmektedir. Lazer epilasyonunda kullanılan alexandrite Ankara’nın bu özellikleri sayesinde istenmeyen tüylerinize kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

 Kıllar Kaç Seansta Yok Olur?

Alexandrite Ankara Lazerin etki etmesi bazı koşullara göre değişiklik göstermektedir. Gelen kişinin ten rengi, kıl yapısı gibi etkenler seansların süresini belirlemektedir fakat genel itibariyle ortalama 7-8 seansta bitmektedir.

 İstenmeyen Tüylere Lazer Epilasyon Nerede Yaptırılmalı?

Lazer epilasyon yapmaya karar verildiğinde akıllara gelen diğer bir soru ise nerede yaptıracağım sorusudur. Cildimiz en önemli kıyafetimizdir, bu sebeple cildimizi emanet ettiğimiz lazer operasyonu yapan yerlerin işinin ehli olmasını ister ve istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmak istemeyiz. Lazer Epilasyonda Ankara’da bilinen firmalar arasında bulunan www.drbuketyildirim.com kliniğinde istenmeyen tüylerinizden profesyonel ekip, hijyenik ve güvenilir hizmet ile kurtulabilirsiniz.

Medikal estetik alanında hizmet veren klinikte alexandrite Ankara ve buz lazer gibi çözümlerin yanı sıra, botoks uygulamaları, Ameliyatsız yüz germe, cilt gençleştirme, leke ve çatlak tedavisi, bölgesel incelme, selülit tedavisi, ameliyatsız yüz germe gibi işlemlerde yapılmaktadır. Detaylı bilgiler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı 571 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara