Kadınlara özel sakinleştirici bitki çayı

Paylaş
 

Bir çoğumuz için metropol ve stres ayrılmaz bir ikili. Ama şehir hayatında erkeklere kıyasla kadınlar stresten daha bir muzdarip.

Çalışma hayatına eklenen aile düzeni ve ev işleri sorumluluğu ile kadınların stresi artıkça artıyor. Sizi rahatlatacak şeylere ulaşmaksa her zaman mümkün olamayabiliyor. Özellikle düğün dernek ve evlilik işleri dönemlerin de sizi oldukça sakinleştirip rahatlatacaktır. Yoğun yorucu bir iş günün de sizi stresten kurtarıp işinize daha rahat odaklanmanızı sağlayacaktır. Strese yaklaştığınızı hissettiğinizde gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

Deniz, orman ve sevdiğiniz içeceği yudumlamak mutlaka ki size çok daha iyi gelecektir. Fakat bunlar mümkün olmadığında aynı rahatlamayı ve sakinleştirici etkiyi hissetmek isterseniz bu nefis bitki çayını denemelisiniz. Unutmayın stres varsa huzur biraz uzaklardadır.
Strese karşı bitki çayı için gerekli malzemeler

Melisa

Papatya

Sarı Kantaron

Sinirotu
Hazırlanışı

Büyük bir fincan sıcak suyun içine her bitkiden iki üç dal ekleyin ve 5 dakika demlenmesini bekleyin. Eğer tadı hoşunuza gitmezse içine biraz bal veya pekmez katabilirsiniz. Günde 3 fincanın üstüne çıkmamanızı tavsiye ederiz.

Afiyet olsun

Bu yazı 578 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara