Kan yapıcı doğal içecekler

Paylaş
 

Kansızlık günümüzde büyük küçük bir çok kişide baş gösteren rahatsızlıklar arasındadır. Kansızlık için önerilen yiyecek içeceklere itibaren edilmeyen durumlarda, vücut kendini bırakır ve halsizlik başlar. Kansızlık dışarıdan bakıldığı zaman çok önemli gibi görülmese de, oldukça ciddi hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Buna ek olarak sürekli yorgunluk hissi, halsizlik, uykusuzluk, baş dönmesi, ateş, üşüme ve depresyona kadar ilerleyen oluşumları yaşamak mümkündür. Uzman tavsiyeleriyle hazırlanan karışımlarla kansızlık sorununu kısa sürede yok ederek, kendinizi daha aktif hissetmenizi sağlayacaktır. Düzenli olarak kullanılan kansızlığa karşı hazırlanan karışımlar, kansızlığa karşı tedavi edici olacaktır.

1 adet elma suyu, 1 adet limon suyu ve 1 tatlı kaşığı bal ile şifalı iksiri hazırlayabilirsiniz. Elma ve limon suyunu sıkıp karıştıralım. İçine balı da ekleyip karıştıralım. Karışımı ihtiyaç hissettikçe içebilirsiniz. Vücudunuzun direncini yükselten içecekler sayesinde, gününüz daha verimli geçecektir. Kansızlıkla baş edebilmenin yöntemleri doğru beslenmektir. Aksi halde sağlıklı düşünme yetinize zarar verebilirsiniz. Kafanız daima karışık olur ve beyin hücreleriniz zarar başlar. Bilindiği gibi pancar çok sağlıklı ve kan yapıcı bitkilerden biridir. Günde 3 bardak pancar suyu içerek demir eksikliği ihtiyacınızı giderebilir, kan değerlerinizi yükseltebilirsiniz.

1 litre suyun içine 2 su bardağı dolusu siyah kuru üzüm koyalım. Daha sonra kaynatalım ve suyunu içelim. Bir litre suyun içine iki çorba kaşığı kıyılmış ısırgan otu ekleyelim. Kaynadıktan sonra suyunu süzelim ve sabah akşam birer çay bardağı içelim. Kansızlık bir çok sorunu beraberinde getirdiği için, görsel olarak da oldukça rahatsız edicidir. Saçlardan tırnaklara kadar kırılma, cansızlık ve kopma yaşanır. Beyaz ve solgun cilt görünümüne bürünen yüzümüz hastalıkların habercisidir. Nefes alma konusunda da oldukça rahatsızlık vericidir. Öncelikle kansızlığın nedeni araştırılıp, evdeki bitkisel karışımlarla da desteklenmelidir

Bu yazı 486 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara