KAS VE EKLEM AĞRILARINA İYİ GELEN İÇECEKLER

Paylaş
 

Hastalandığımızda ya da spor sonrası yaşadığımız kas ve eklem ağrıları oldukça zor bir durumdur ve ağrısı da öyle hemen geçmez. Ancak bu ağrıları hafifletmenin doğal ve sağlıklı bir yolu var.

İşte kas ve eklem ağrılarına iyi gelen karışım, çorba ve bitki çayları:

Zerdeçal çayı: Zerdeçalın acı tadına bakmadan, özellikle çay olarak tükettiğinizde eklemlerinizi iltihaptan koruyarak ağrılarınızı dindirmeye yardımcı olur. Eklem ağrılarınız olduğunda zerdeçal çayını sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez tüketebilirsiniz.

Anason çayı: Her türlü ağrı, özellikle de baş ağrıları için çok güçlü etkilere sahip olan bu bitkinin, hoş kokusunın yanı sıra kan dolaşımını hızlandırıcı ve kalbi güçlendirici etkisi vardır.

Ballı sıcak su: Ağrı kesici özelliği bulunan balı sıcak su ile karıştırıp çay gibi tükettiğinizde tüm vücudunuz rahatlayacak ve geceleri rahat bir uyku uyuyabileceksiniz.

Brokoli çorbası: Brokoli, lahana ailesi içinde yer alan oldukça güçlü sülfür barındıran ve antioksidan özelliği olan bir sebzedir. İçeriği sayesinde eklemlerde oluşan iltihabı azaltarak ağrıların hafiflemesine yardımcı olur.

Bu yazı 1056 kere okundu.
Etiketler:
anason cayi bebekler icin anason çayi yeni doğan bebeklere verilirmi anason çayı anason çayı bebek anason çayı bebeklerde kullanımı anason çayı bebeklere ne kadar verilir anason çayı bebeklere verilirmi anason çayı nasıl yapılır anason çayı ne işe yarar anason çayı neye iyi gelir eklem eklem ağrilari için doğal bitkisel tedaviler eklem ağrilari için hangi doktor eklem ağrilarina son eklem ağrıları eklem ağrıları için ilaç eklem ağrıları için şifalı bitkiler eklem ağrıları nasıl geçer eklem ağrıları tedavisi eklem ağrıları ve halsizlik eklem ağrılarına ne iyi gelir eklem çeşitleri eklem çeşitleri nelerdir eklem nedir eklem yüzüğü eklemedir koca konak eklemedir koca konak akor eklemeli diller eklemler eklemlerin görevleri hastane çıkışı hastane ege hastane odası süsleme hastane önünde hastane önünde incir ağacı hastane önünde incir ağacı akor hastane oyunları hastane randevu hastaneden randevu alma hastaneler kadinlar kulubu uyelik kadinlar kulubu zayiflama kadinlarkulubu bir derdim var kadınlar kulübü kadınlar kulübü cinsellik kadınlar kulübü diyet kadınlar kulübü fal kadınlar kulübü forum kadınlar kulubu gebelık kadınlar kulübü giriş kas ağrıları kas ağrıları belirtileri kas ağrıları için hangi bölüme gidilmeli kas ağrıları için hangi doktora gidilir kas ağrıları için krem kas ağrıları için şifalı bitkiler kas ağrıları neden olur kas ağrıları nedenleri kas ağrıları nerelerde olur kas ağrıları tedavisi kas hastalığı kas hastalığı als nedir kas hastalığı çeşitleri kas hastalığı isimleri kas hastalığı kök hücre tedavisi kas hastalığı nasıl anlaşılır kas hastalığı neden olur kas hastalığı nedir kas hastalığı tedavisi kas hastalığı tedavisinde son gelişmeler sağlık sağlık aktüel sağlık bakanlığı sağlık bakanlığı e posta sağlık bakanlığı personel sağlık net sağlık personel sağlık sen sağlıkbank Sağlıklı beslenme spor spor ayakkabı spor ekranı spor haberleri spor toto spor3 sporjinal sportboss sportive sporx zerdeçal çayı zerdeçal çayı adet zerdeçal çayı faydaları zerdeçal çayı nasıl tüketilmeli zerdeçal çayı neye iyi gelir zerdeçal çayı tarifi zerdeçal çayı yararları zerdeçal çayı zararları zerdeçal çayı zayıflatırmı
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara