Özel Hissettiren Giyim Sektörü

Paylaş
 

 

 

Erotik Mayokiniler

 

Kadınların kendilerini daha iyi hissedecekleri iç giyim kıyafetleri ya da gece kıyafetleri olarak da geçen fantazi iç giyim ürünleri zengin içeriğiyle herkese hitap eden bir boyuta ulaşmış durumda. Erotik deri mayokini bikiniyi andıran yapısıyla dikkat çekerken derinin göz alıcı yapısından yararlanılarak muhteşem bir fantezi kıyafete dönüşmüş. Üçe ayrılan göbek kısmını birbirine bağlayan minik bir halka oldukça başarılı bir noktada kullanılmış. Metalimsi işleme görünümü yer yer kullanılsa da vermek istediği havaya tam olarak hakim olan bir ürün olarak kullanıcılarının beğenisine sunulmuş. Mayokini çeşitlerinde leopar desenli ya da düz kumaşlar kullanılmış. Bu tür mayokinilerde jartiyer tasarımda eklenerek kırmızı ve siyahın güçlü birleşimleri kullanılmıştır. Kırmızı renk olarak tasarlanan baştan çıkarıcı mayokinide yer alan aynı kumaş kelepçe görünümlü detay fark yaratacak ürünlerin arasında yerini almış durumda.

 

Kostümler

 

Seksiliği tamamen ön plana çıkaran kostümler icgiyimsepetim içinde bolca yer alan kalitesi ve seçenekleriyle göz dolduruyor. Liseli kostümü, hemşire kostümü, korsan kostümü ve hizmetçi kostümü klasik olarak adlandırılan oldukça rağbet gören modeller arasında yer alıyor. Bu kıyafetlerde aksesuarlar da tamamlayıcı olarak büyük rol oynuyor. Şapka kep ya da önlük gibi ayrıntılar zengin bir görünüme yardımcı olarak kullanılmıştır.

 

Tek Ürünler

 

Seksi iç giyim ürünlerinde içinde yer alan dantelli külot modelleri de kadınların sadece kendilerini iyi hissetmek için giydiği kıyafetler arasında yer bulunuyor. Bu tür özel ürünlerde özel bölgesi ve kalça kısmını açıkta bırakan tasarımlar da kullanılıyor. Renk olarak kırmızı pembe gibi renkleri ön planda tutan İç Giyim Sepetim tüm renklerde ürün sunacak güce sahip. Tangalar ya da G-string ürünleri içinde modeller büyük farklılıklar taşıyabiliyor. Ürünlerin boyutuyla kıyaslanamayacak bir emeği ortaya koyan firma müşterilerinin memnuniyetini ise ön planda tutuyor.

 

Bu yazı 527 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara