Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Paylaş
 

 

Büyü çok eski zamanlardan beridir bilinen ve çeşitli sebeplerden dolayı yararlanılan bir ilim dalıdır. İyi niyetle yapılan büyülerin yanı sıra kötü niyetle yapılmış büyüler de vardır. İyi niyetle yapılanlara ak büyü, kötü niyetle yapılanlara ise kara büyü denir. Gerçek medyum hocalar genellikle herkesin yararına ve iyiliğine olan ak büyüleri yaparlar. Büyülerin kısa süreli etkiye sahip olanı olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanı da vardır. Bu süre yardım için gelen kişinin isteklerine ve amacına göre değişir. Aynı zamanda bir büyünün etkili olma derecesi yapan medyumun yetenekleri ve ilmi ile de doğrudan alakalıdır. En bilindik soğutma işlemi domuz yağı büyüsü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Birçok sebep ile büyü yapılabilir. Maddi, manevi, ruhsal, aşk ve sosyal hayatınızda yolunda gitmeyen her ne varsa hepsi için çeşitli işlem ve uygulamalar yapılmakta ve kısa süre içerisinde çözüme ulaşılmaktadır. Önemli olan doğru ve gerçek bir medyum tarafından yapılmış olmasıdır. İki sevgiliyi veya eşi birbirine bağlama ve aşık etmek amacı ile büyü yapıldığı gibi aynı zamanda çiftler arasına soğukluk ve huzursuzluk katmak için soğutma büyüleri de yapılmaktadır. Soğutma büyülerini genellikle aldatan eşler veya ayrılan eşler tarafından eşinin diğer kadından veya erkekten soğuması ve evine dönmesi için yapılmaktadır. Bu büyü sayesinde evi terk eden başka bir erkekle veya bayanla beraber olan kişi, beraber olduğu kişiden kısa sürede soğur ve uzaklaşır. Birçok kişinin genel sorunu olan bu problem soğutma büyüsü sayesinde çözülmüş olur. Bu şekilde eşiniz diğer kişiden soğur ve evine geri döner. Ayrıca yumurta büyüsü ile İslami usullere göre çözüm elde edebilirsiniz.

Herhangi bir kişiyi ailesinden, nişanlısından, eşinden veya arkadaşından ayırmak içinde yapılmaktadır. Doğru ve gerçek bir medyum tarafından yapıldığında oldukça etkili ve kalıcı bir büyüdür. Soğutma büyüsünün yapılması kadar bozulması da oldukça zor ve güçtür.

Soğutma büyüsü birçok şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan birisi için ise yumurta gerekir. Adını sıkça duymuş olduğunuz yumurta büyüsü hakkında detayları Aslan Hoca sizlere anlatacaktır. Bir diğer soğutma büyüsü çalışması ise yapılacak kişinin adı bir kağıda yazılır ve bu kağıt bu hamur ile kaplanarak ardından bir bez parçası ile sarılarak muska haline getirilir. Elbette büyü yapılırken farklı dua ve tılsımlar yapılır. Daha sonra bu muska soğutma işlemi yapılacak kişinin kapı eşiğine gömülür ve böylelikle soğuma sağlanır. Oldukça etkili olan bu yöntem birçok medyumlar tarafından da kullanılır ve tercih edilir. Yapımı oldukça zor olan bu büyü yalnızca alanında uzman ve tecrübeli medyumlar aracılığı ile yapılabilir.

AslanHoca.com Ziyarete açıldı !

Alanında oldukça uzman ve tecrübeli olan Medyum Aslan Hoca efendi birçok büyü gibi bu soğutma büyüsünde de oldukça başarılı işlere imza atmış ve etkili, kalıcı büyüler sayesinde birçok kişinin sorununu çözmüştür.

Bu yazı 869 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara