Tesettür Tunik Modellerinde Yaz Kreasyonu Açıklandı

Tesettür Tunik Modelleri

2017 yılı ile birlikte farklı tesettür tunik modelleri de mağazalarda yerini aldı. Yaz aylarının gelişi ile birlikte tesettür tunik modelleri üzerinde modacılar, yaz mevsiminin dokusunu kullanarak farklı model ve trend kreasyonlarını görücüye çıkarttı. Oldukça beğeni toplayan yaz kreasyonunda, yaz aylarının cıvıl cıvıl rengi sergilenmiş görünüyor. Özellikle çiçek desenlerinden fazlaca yararlanılan modellerde, düğün konsepti de farklı bir tarz yaratmıştır. Düğün ile yaz mevsimini bir arada toplayan modellerde modacıların dikkat çektiği bir kaç giyim kuralı da yer almaktadır.

 

Modacılar İçin Tesettür Tunikler İle Aksesuar Uyumu Önemli

 

Her bayan gerek günlük yaşamında gerekse özel bir davette her zaman şık olmak ister. Fakat modacıların gözünden bakıldığında, bazen seçilen aksesuarlar oldukça abartılı duruyor ve şıklık ile aramıza mesafe koyabiliyor. Bu nedenle çoğu modacı fazla aksesuar ile şık olunamayacağının altını çizerek, önemli olan uygun aksesuarın seçimi olduğunu vurgulamaktadır. Hem renk hem de aksesuarın dokusu ile kullanılan tesettür tunik modelinin uyum halinde olması gerektiğini savunan günümüz modacıları, zıt renklerin kullanımına da oldukça sıcak bakmaktadır. Mavi ile sarının ya da yeşil ile turuncunun eşsiz arkadaşlığı tesettür tunik modellerinde oldukça göz alıcı durduğunu savunan modacılar, yazı simgeleyen aksesuar seçiminin önemli olduğunu da söylemektedirler. Bu nedenle hem yaz kreasyonundan hem de yazı simgeleyen renklerden faydalanmak, şıklı ile aramızdaki mesafeyi oldukça kısaltmaktadır.

 

Modacıların Kilolu Bayanlar İçin Tesettür Tunik Sırları Açıklandı

 

Birçok modacı, birçok kıyafetin bayanın hem zevkine hem de vücut yapısına uygun olduğunu savunmaktadır. Fakat bazı bayanlar sadece zevkleri ve tarzları içi kendi vücut yapılarına uygun olmayan kıyafetler seçebilmektedir. Bu durumu dikkate alan modacılar, tesettür tunik modelleri ile fazla kiloları yok edebilmenin sırlarını açıkladı. Öncelikle, bayanın şikayetçi olduğu bölgede göz alıcı bir desen ya da süs bulunmamalıdır. Böyle bir desen ya da süs işlemesi olması halinde dikkatler o bölgeye yoğunlaşacak ve fazla kilolar oldukça belirgin duracaktır. Bu nedenle aksesuar ve süs detayları memnun olunan bölgeler üzerinde kullanılarak, fazla kiloların rahatlıkla kapatılabileceğini savunan modacılar, kilolu bayanlar için tül detaylarını da önermemektedir.

 

Kaynak : https://www.modamerve.com/tunik

 

 

Bu yazı 552 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara