Tıkanan lavaboyu açmak

Paylaş
 

Tıkanan borularla birlikte kötü kokular içeriyi sardıysa, hiç canınızı sıkmayın. Kabartma tozu ve sirke ikilisi sorununuzu hemen çözecek.

Peki, nasıl?

Kabartma tozu ve saf sirke ile birlikte kaynar su karışımını tıkanan lavabonuza dökün. Bir süre bekledikten sonra ılık su akıtın. Saniyeler içinde lavabonuzun açıldığını göreceksiniz. Zaten açılmazsa sizin yapabileceğiniz bir şey kalmamıştır. Bir profesyonelden yardım alabilrsiniz.

Bu yazı 1004 kere okundu.
Etiketler:
çelik lavabo parlatma karbonat karbonat diş karbonat diyeti karbonat erol karbonat formülü karbonat limon karbonat maskesi karbonat nedir karbonatlı su karbonatlı su mucizesi lavabo lavabo açıcı lavabo aynası lavabo bataryası lavabo dolapları lavabo gideri lavabo modelleri lavabo ölçüleri lavabo parlatma lavabo sifonu lavabo süzgeci pompa pompa teorisi pompacı pompadour pompalama pompalamasyon pompalı sirke sirke ruhu sirke sineği sirke yapımı sirkeci sirkeci sgk sirkeli biber sirkeli kurabiye sirkeli su sirkenin faydaları subaru sultanım sunexpress sungurlar super loto supernatural superonline survivor survivor 2016 suzuki temizlik temizlik hastaları temizlik hastaları izle temizlik malzemeleri temizlik oyunları temizlik robotu temizlik şirketi temizlik ürünleri temizlikçi temizlikyolda tıkanan lavabo boruları nasıl açılır tıkanan lavabo giderleri nasıl açılır tıkanan lavabo için ne yapılır tıkanan lavabo nasıl açılır kadınlar kulübü tıkanan lavabo nasıl açılır video tıkanan lavabo sirke tıkanan lavaboları açmak için ne kullanılır Tıkanan lavaboyu açmak tıkanan lavaboyu açmak için tıkanan lavaboyu ne açar tıkanma tıkanma chuck palahniuk pdf tıkanma ekşi tıkanma film tıkanma filmi tıkanma izle tıkanma nefes alamama tıkanma sarılığı tıkanma sarılığı nedenleri tıkanmak tuz ruhu tuz ruhu alüminyum folyo tuz ruhu bombası tuz ruhu fiyat tuz ruhu zehirlenmesi tuzruhu perhidrol karışımı tuzruhu ve çamaşır suyu karışımı tuzruhuna maruz kalmak tuzruhunun kullanım alanları tuzruhunun zararları
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara