Victoria Beckham'ın cildinin sırrı

Paylaş
 

Victoria Beckham, 40 yaşında olmasına rağmen güzelliğiyle yıllara meydan okuyor. Son dönemde cilt bakımında yeni bir yöntem deneyen Beckham, Hollywood yıldızları arasında çok popüler hale gelen oksijen kürünü uyguluyor.

victoria beckham oksijen kuru guzellik makyaj
Güzellikle ilgili son trendleri yakından takip eden Victoria Beckham, son dönemde cilt bakımı için oksijen kürü uyguluyor. Hollywood yıldızları arasında çok popüler hale gelen oksijen kürünü uygulayan dermatolog Harold Lancer “Bu yöntemde oksijen sayesinde hücrelere giden kan akışı hızlanıyor ve bu da ciltte yenilenmeyi sağlıyor” diyor. Moleküler oksijen ve vitaminler kullanılarak yapılan yöntemde, cilt dokusunda detoks etkisi görülüyor. Genişleyen gözenekler daralıyor ve ciltte sıkılaşma sağlanıyor.

Uzun süredir cilt bakım gurusu olarak bilinen doktor Harold Lancer’ın ürünlerini kullanan ünlü yıldız, “Harold’ın ürünlerini kullandığımdan bu yana başka ürüne elimi sürmedim. Oksijen kürünü uyguladıktan sonra sadece bir nemlendirici krem ile cilt bakımımı tamamlıyorum” diyor.

Oksijen kürü üç adımdan oluşuyor, ilk adımda cilt oksijen ve vitaminlerin uygulanmasıyla cilalanıyor. İkinci adımda peeling ile temizlenen cilt yüzeyi,, üçüncü aşama da da besleyici bakım kremleri ile nemlendiriliyor. Cildin dermis tabakasına ulaşan bu bakım sayesinde cilt dokusu yenileniyor.

Bu yazı 725 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara