Yılbaşı ve Erkek modası

Paylaş
 

Aralık ayına girmiş bulunmaktayız ve bu demek oluyor ki yılbaşı zamanı. Kimilerimiz için christmas, kimilerimiz için ev, kimilerimiz için yeni yıl eğlencesi. Peki bu 3 ayrı durum için ne giyeceğinizi düşündünüz mü?

Bu soğuk ayı sıcak bir kıyafetle geçirmeyi kim istemez. İşte size bir kaç öneri.

Her yıl olduğu gibi mağazalarda yılbaşına özel kırmızı yeşil beyaz tonlarında sıcacık kazaklar çıkmış durumda. Geyik, çam ağacı, kar tanesi desenleri size yeni yılınızda neşeli mutlu ve sıcacık bir şekilde eşlik ediyor. Peki evde geçirmeyeceksek sabahlara kadar şık bir şekilde eğleneceksek ?

Yılbaşı Modası

Belki otel belki gece kulübü belki de restoran…O zaman takımlarımızı giyerek başlayalım. Peki herkes siyah beyaz mı olmalı? Tabi ki hayır.

Kadife takımlar her zaman trend olmuştur, lacivert ya da bordo tonları sizi yılbaşına uyumlu yapacaktır. Yeşil önermem çünkü kadife kumaşla ağaç gibi görünmek istemeyiz.

Kadife Modası

 

Siyah beyaz düşkünüyseniz benim gibi, ne yapacağız? O zaman gömleğimizi desenlendireceğiz. Kareli, çizgili geometrik desenler mağazalarda top yapmış durumda. Yeni yıla şık ve sevdiğiniz görünümle girin.

Ayrıca yılbaşı indirimlerini kaçırmayın.

Sevdikleriniz sizinle olsun, sağlık mutluluk dolu bir yıl dilerim şimdiden…

Bu yazı 2057 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
estetik cerrahi ankara